PATRONAT HONOROWY STAROSTY GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO
WYKAZ ZA 2023 ROK
1. Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny, ul. PTTK 28, 87-400 Golub-Dobrzyń
Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji 160. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego
2. Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich, Płonne 69, 87-404 Radomin
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
3. Oddział PTTK im. Z. Kwiatkowskiego, ul. PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
VII Edycja Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Historycznej „Polska Szwecja między rywalizacją i współpracą”
4. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych, Klonowo 62, 87-645 Zbójno
Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Kocham Cię Polsko”
5. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Ostrowite 42, 87-400 Golub-Dobrzyń
XV Jubileuszowy Konkurs „Polski Papież 1978-2005 - Ku Pamięci”
6. Gminna Biblioteka Publiczna w Ciechocinie z siedzibą w Elgiszewie, 87-408 Ciechocin
XV Ciechociński Przegląd Poezji dla Dzieci
7. Koło Miejskie DRWĘCA Golub-Dobrzyń, ul. Katarzyńska 4, 87-400 Golub-Dobrzyń
Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
8. Stowarzyszenie na Rzecz Rekonstrukcji Chorągwi Kujawskiej, Ostrowite 69, 87-400 Golub-Dobrzyń
Mistrzostwa Świata w Walkach Rycerskich Federacji IMCF w Belmonte
9. Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim, ul. Św. Mikołaja 6, 87-410 Kowalewo Pomorskie
Konkurs Astronomiczny z okazji 550 urodzin Mikołaja Kopernika
10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Wielgie 80A, 87-645 Zbójno
XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
11. Fundacja WYGRANI NA STARCIE, ul. Brodnicka 35A/37, 87-400 Golub-Dobrzyń
Trzeci Integracyjny Turniej Sprawności Ruchowej „Pragnę zwyciężyć”
12. Zespół Szkół nr 2, ul. Kilińskiego 31, 87-400 Golub-Dobrzyń
Powiatowy Konkurs Historyczny Błękitnej Armii Gen. Józefa Hallera
13. Zespół Szkół nr 2, ul. Kilińskiego 31, 87-400 Golub-Dobrzyń
Nadanie imienia Błękitnej Armii Technikum i Branżowej Szkole I Stopnia
14. Stowarzyszenie Miłośników Kultury, ul. Odrodzenia 7, 87-410 Kowalewo Pomorskie
VII Festiwal Gitarowy na Zamku
15. Oddział PTTK im. Z. Kwiatkowskiego, ul. PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
XXI Wojewódzki Przegląd Zespołów Ludowych Połączony z Degustacją Potraw Regionalnych
16. Kujawsko-Pomorskie Centrum Naukowo-Technologiczne im. prof. Jana Czochralskiego Sp. z o.o., ul. Parkowa 1, 87-134 Przysiek
Konferencja pn. Zielarstwo, ziołolecznictwo i produkty naturalne
17. Sołectwo Kujawy, 87-408 Ciechocin
Piknik Integracyjny Mieszkańców Sołectwa Kujawy
18. Oddział PTTK im. Z. Kwiatkowskiego, ul. PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
Złota Strzała - I Turniej Łucznictwa Konnego na Zamku Golubskim
19. Ochotnicza Straż Pożarna w Elgiszewie, Elgiszewo 244C, 87-408 Ciechocin
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
20. ZOSP RP Zarząd Oddziału Gminnego w Ciechocinie, 87-408 Ciechocin
Piknik dla Dzieci