Uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu golubsko-dobrzyńskiego ze stypendiami Prezesa Rady Ministrów

W dniu 25 listopada br. na Auli UMK w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Stypendium przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. 
Dyplomy wręczone przez Wicewojewodę Kujawsko-Pomorskiego Michała Koniucha w asyście Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Panią Grażynę Dziedzic otrzymało 3 uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Serdecznie gratulujemy Igorowi Koncickiemu – uczniowi Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu - Dobrzyniu, Michalinie Góreckiej – uczennicy Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu oraz Dorianowi Cybulskiemu – uczniowi Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim.
Stypendystom towarzyszyli: Wicestarosta Golubsko-Dobrzyński Pan Zbigniew Warnel, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu Pan Piotr Wiśniewski, Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu Pan Rafał Szynkiewicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim Pani Joanna Graczyk-Sobiechowska.

(MG)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • IMG_3963